3. Współpraca

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy przy Warszawskich Targach Fantastyki!

Wystawcy
Wystawcy stanowią integralną część naszej imprezy! Rezerwacja stoisk została już otwarta, zapraszamy do zapoznania się z działem poświęconym ofercie i rezerwacji miejsc: „Zostań Wystawcą„.

Autorzy i twórcy
Serdecznie zapraszamy wszystkich autorów i twórców związanych z każdą dziedziną fantastyki. Z wielką przyjemnością będziemy Cię u nas gościć i pomożemy Ci pokazać swoje prace naszej publiczności! W tym roku mamy 2 dni, które chcemy wypełnić spotkaniami z ciekawymi ludźmi! Nie zastanawiaj się tylko pisz do nas na adres: info@targifantastyki.pl !

Kluby Fantastyki i inne stowarzyszenia fantastyczne
Dla nas fantastyka to hobby, które powinno nas łączyć, a nie dzielić. Dlatego też z chęcią będziemy wspierać wszystkie kluby fantastyki, stowarzyszenia, fundacje oraz mniej formalne grupy miłośników fantastyki. Działasz w jakimś klubie? Skorzystaj z formularza na dole strony! 🙂

Portale tematyczne, Blogerzy, Vlogerzy etc
Chętnie gościmy na naszych wydarzeniach wszystkich, którzy chcą zrobić z nich relację, szerzyć wśród swoich fanów idee Targów Fantastyki. Zgłoś swój udział poprzez formularz na dole strony i baw się razem z nami!

Helperzy
Zajrzyj do działu „Zostań helperem

Sponsorzy
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje sponsoringu Targów Fantastyki. Wychodzimy z założenia, że każda firma jest inna, a co za tym idzie każda wymaga indywidualnego podejścia do współpracy. Stąd też nie ma u nas „oferty sponsorskiej”, co nie oznacza, że nie możemy nic zaproponować 🙂 Zachęcamy do napisania nam maila na adres info@targifantastyki.pl, czym zajmuje się firma, czy jest coś na czym Ci szczególnie zależy, a my z pewnością wymyślimy sposób, żeby obie strony były zadowolone z naszej współpracy!

Jesteś:

WWW: