Kup wejściówkę

Wejściówki w przedsprzedaży już dostępne 🙂 

Cena wejściówki: tyle ile uważasz!
To nie żart! Jesteśmy pierwszą imprezą w Polsce (i w Europie i prawdopodobnie na świecie 😉 ), która ma sprzedaż biletów opartą o system „Pay What You Want” (czytaj więcej), co w praktyce oznacza, że płacisz za wejściówkę ile chcesz. Przetestowaliśmy ten system już podczas poprzednich edycji – wszyscy mówili, że są zachwyceni, więc przy przy tej edycji również tak będziemy sprzedawać bilety! 🙂

Są jedynie trzy zastrzeżenia:

  • minimalna kwota to 1zł
  • przyjmujemy płatności zaokrąglone do pełnych złotych
  • pamiętaj, że pakiety z gadżetem/gadżetami mają przypisaną minimalną wartość wpłaty 🙂

Po wypełnieniu formularza zaczekajcie na e-mail od nas. Znajdziecie w nim (poza oczywiście kwotą do zapłaty i numerem konta) indywidualny numer zamówienia. Będzie on niezbędny do dokończenia płatności oraz ODBIORU wejściówek. Potwierdzenia przyjęcia Waszego zamówienia zazwyczaj wysyłamy tego samego dnia do godziny 22:00.

Jeśli jednocześnie chcesz zakupić więcej niż 1 wejściówkę wypełnij formularz odpowiednią ilość razy (podając to samo imię i adres e-mail) – zsumujemy zadeklarowane kwoty i wszystkie wejściówki będą do opłacenia i odbioru razem.

Wejściówki i pakiety będą do odbioru w dniu Targów na specjalnym stanowisku akredytacyjnym.

 

Po prostu wejściówka (możesz wybrać dowolną kwotę którą chcesz zapłacić)Wejściówka z podstawką pod kubeczek (min 10 pln)Wejściówka z kubeczkiem (min 30 pln)Wejściówka z torbą na fantastyczne zakupy (min 35 pln)Wejściówka z koszulką - nie zapomnij podać rozmiaru (min 40 pln)Pakiet: wejsciówka + podstawka + kubeczek (min 35 pln)Pakiet: wejściówka + podstawka + kubeczek + torba (min 65 pln)Pakiet: wejściówka + podstawka + kubeczek + koszulka (min 70 pln)Pakiet: wejsciówka i wszystkie DLC: podstawka, kubeczek, koszulka i torba (min 95 pln)

Koszulka - podaj nam typ i rozmiar:
Typ: Rozmiar:
(TYLKO jeśli wybrałeś/aś wejściówkę w pakiecie z koszulką)

Wysłanie formularza oznacza akceptację naszej Fantastycznej Polityki Prywatności


***** – wszystkie regulaminy dostępne są tutaj.