O targach

Warszawskie Targi Fantastyczne powstały z myślą o wszystkich, którzy kochają fantastykę. Chcemy Wam pokazać, że książki, filmy, komiksy, gry – są super! Ale poza nimi jest mnóstwo innych dziedzin, które są inspirowane fantastyką. Że tak na prawdę jedyne co nas ogranicza to nasz własny umysł.

Podczas targów będziecie mogli obejrzeć asortyment wielu różnych firm związanych z fantastyką (spis w dziale „Wystawcy”).
W specjalnej sali będą się odbywać spotkania z autorami, wystawcami, którzy opowiedzą o swojej pracy, pasji, pomysłach, a przede wszystkim o tym czym dla nich jest fantastyka.

Jeśli chcecie być na bieżąco to śledźcie naszego facebook‚a.

Jesteśmy grupą zapaleńców, miłośników fantastyki, prywatnie część z nas była lub jest wystawcami. W 2015 roku narodził się pomysł stwotrzenia takiej właśnie imprezy. Praktycznie wszyscy, którym opowiedzieliśmy nasz koncept zrobili „wwwwoooooowwww” i krzyczeli „tak, tak, jeszcze, jeszcze!”, więc stwierdziliśmy „Why not?” I oto jesteśmy tutaj 😉
Wydarzenie organizowane jest przez osoby prywatne, a nie konkretny klub fantastyki, chociaż mamy z nimi ścisłe związki i wiele z nich z nami współpracuje. Mamy nadzieję zrobić świetną imprezę, na której wszyscy będziemy się super bawić! 🙂