Po co kupować bilety w przedsprzedaży?

Odpowiedź na to pytanie jest wbrew pozorom bardzo prosta – ponieważ dzięki temu wydarzenie na które kupujesz bilet będzie lepsze!

Lubisz stać w kolejce? Nie? To zdecyduj się na wcześniejszy zakup akredytacji wraz z opcją przesyłki. Dostaniesz w niej wszystko co Ci potrzebne do wejścia na imprezę.

Byłeś kiedyś na imprezie na której zabrakło informatorów? Albo zaciął się system komputerowy, więc były kolejki? Albo było za mało otwartych toalet? Albo za wąskie przejścia? Albo miałeś wrażenie, że na imprezie nikogo poza Tobą nie ma, bo były przestrzenie zupełnie nie wykorzystywanego miejsca?

My też byliśmy na takich imprezach i wcale nam się to nie podobało. Wszystkie te „wpadki”, wynikają z jednej rzeczy – złej oceny ilości uczestników, która pojawi się na wydarzeniu. Wbrew pozorom nie jest to proste. Dlatego też – im więcej osób zdecyduje się na przedpłatę tym łatwiej stwierdzić ile osób będzie. Wydarzenie na 2000 robi się inaczej niż to na 5000. I nie chodzi tylko o wielkość lokalu, w którym odbędzie się impreza 🙂

Dlatego właśnie zapraszamy do działu „Kup wejściówkę” w celu zakupienia akredytacji na Targi! 🙂