Zapraszamy na następną edycję:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

ul. Bracka 25, 00-021 Warszawa

22 - 23 maja 2021

Znajdziesz nas również na:

Regulaminy

Zostań Wystawcą

Bilety

Podsumowanie edycji - Jesień 2019

Zakątek Autorów z naszymi Fantastycznymi Gośćmi.

Stoiska pełne książek, plakatów oraz figurek.

Biżuteria i rękodzieło tworzone z pasją przez zdolne ręce rzemieślników.

Strefa rysunku dla pasjonatów ołówka i cyfrowych rysików.

Gadżety, które zachwycą każdego fana sci-fi, anime, postapo, fantasy czy steampunk.

 

 

 

 

Szczegóły imprezy

Harmonogram

Jarmark - Fantastyczne Powitanie Wiosny zaprasza!

 

Już 22 i 23 maja 2021

w samym centrum Warszawy!

Od fanów dla fanów

Warszawskie Targi Fantastyki

Sprawdź

Książka Marty Kisiel

Żelazny Kruk: Gniazdo

Rafał Dębski

 

Efektowne i barwne spotkanie z klasyczną powieścią fantasy dla młodego czytelnika.

Powieść, która z jednej strony niesie moc przygód, emocji, wciągającej akcji i inteligentnego humoru, z drugiej zaś piękną naukę o tym, jak wielką rolę w życiu człowieka odgrywa rodzina, przyjaźń i poświęcenie w imię wyższych celów.
 

Evah i jego przyjaciele znaleźli już siedzibę Szalonego Maga. Teraz pozostało wydobyć od niego informację, gdzie należy szukać siedziby Żelaznego Kruka. Tyle że od razu po wejściu do podziemi stało się dla chłopca jasne, iż nie będzie to łatwe.

 

 Fantastyczna Premiera

Sprawdź

Książka Marcina Mortki

Żółte Ślepia

Marcin Mortka

Jest 995 rok. Na dworze księcia Bolka coraz więcej do powiedzenia mają niemieccy księża misjonarze. Medvid - potężny, barczysty wojownik - od zawsze wiernie towarzyszy Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Doradza też księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice.

 

 

 Fantastyczna Premiera

Sprawdź

Książka Krzysztofa Piersa

Złota Rybka w Szambie.

Krzysztof Piersa
 

Internet jest jak złota rybka – zdolna spełnić każde nasze marzenie, ale również może ściągnąć użytkownika na dno, do szamba zagrożeń...

 

 

 Fantastyczna Premiera

Sprawdź

Książka Michała Gołkowskiego

Sybirpunk vol. 1

Michał Gołkowski

Przyszłość - sterylnie czyste miasta, uporządkowane społeczeństwa i służąca ludzkości zaawansowana technologia... ...No nie, sorry, ale nie. Przyszłość to NeoSybirsk: rozpadająca się, sklecona na sznurek i szmatę cywilizacja pokryta węglowym pyłem. Cuchnące zaułki, w których można stracić życie za butelkę wody. Syntetyczne jedzenie, trujące powietrze i ludzie tak napakowani cybernetyką, że właściwie nie wiadomo czy jeszcze są ludźmi.

W takim świecie żyje Sasza Khudovec, zwany Chudym - facet od załatwiania spraw trudnych.

 

 

 

 Fantastyczna Premiera

Fantastyczni Goście

 

11:00 -  Aleksandra Ostapczuk *

 

12:00 - Sławomir Nieściur

 

13:00 - Maja Lidia Kossakowska

 

14:00 - Jarosław Grzędowicz

 

15:00 - Krystyna Chodorowska

 

16:00 - Anna Hrycyszyn i Magdalena Kucenty

 

17:00 - Damian Zajko

 


* Spotkanie połączone z premierą książki

Niedziela, 22 marca 2020

11:00 -  Michał Gołkowski *

 

12:00 - Krzysztof Piersa *

 

13:00 - Arkady Saulski

 

14:00 - Marcin Mortka *

 

15:00 - Rafał Dębski

 

16:00 - Warhammer FRP IV Edycja *

 

17:00 - Marek Oramus

 

18:00 - Andrzej Ziemiański

 

* Spotkanie połączone z premierą książki

Sobota, 21 marca 2020

Marek Oramus

Krystyna Chodorowska

Arkady Saulski

Sławomir Nieściur

Michał Gołkowski

Damian Zajko

Krzysztof Piersa

Rafał Dębski

Magdalena Kucenty

Anna Hrycyszyn

Maja Lidia Kossakowska

Marcin Mortka

Jarosław Grzędowicz

Marta Kisiel

Aleksandra Ostapczuk

Andrzej Ziemiański

Aneta Jadowska

Sprawdź

Podręcznik RPG

Warhammer FRP 4Ed.

 

Warhammer Fantasy Roleplay zabiera Was do Starego Świata. Załóżcie własną drużynę śmiałków lub bandę rzezimieszków i wyruszcie z nimi w podróż. Zmierzycie się w jej trakcie z podłością, zepsuciem, intrygami i straszliwymi bestiami pałającymi żądzą zniszczenia.Ten podręcznik zawiera wszystko, czego potrzebujcie, by rozpocząć przygodę w ponurym świecie niebezpiecznych przygód!

 

 

 Fantastyczna Premiera

Sprawdź

Książka Aleksandry Ostapczuk

Smocze Dziecię

Aleksandra Ostapczuk

Dawno temu… a może nie całkiem dawno, ale zupełnie gdzie indziej… Gdzieś na granicy świata ludzi i Istot Innych. Właśnie tam dwóch braci wędruje przez życie w poszukiwaniu więzów krwi i własnego przeznaczenia.

 

 

 

 Fantastyczna Premiera

Drodzy Fantastyczni!

Panująca sytuacja zmusiła nas do przełożenia wiosennej edycji Targów na inny moment czasoprzestrzeni. W chwili obecnej, we współpracy z właścicielem budynku, pracujemy nad ustaleniem nowego terminu naszego wydarzenia. Aktualnie celujemy w pierwszą połowę czerwca, mając nadzieję, że do tego czasu sytuacja zostanie opanowana.

Co robić, jak żyć w tej sytuacji?

Zaczekajcie na ogłoszenie nowego terminu Targów (naprawdę robimy wszystko by stało się to jak najszybciej). *Wszystkie* wykupione dotychczas akredytacje będą oczywiście honorowane, Wasze zamówione gadżety będą do odbioru, a dodatkowo do każdej wykupionej do dnia dzisiejszego i niewycofanej wejściówki dodamy w nowym terminie mały upominek od nas. Jeśli po ogłoszeniu nowego terminu okaże się że nie będziecie mogli uczestniczyć w Targach, zwróćcie się do nas a my oczywiście oddamy Wam pieniądze :)

Życzymy Wam zdrówka, kochani!

Wasze
Targi Fantastyki

Drodzy Fantastyczni!

Jak wiecie w marcu zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia terminu wiosennej edycji Targów. Analizując wówczas sytuację, odwołując się do wróżbitów, wieszczy, istot nadprzyrodzonych, magów i całej reszty podobnych instytucji, wybraliśmy połowę czerwca jako najlepszy termin. Mając nadzieję, że do tego czasu będzie już po epidemii, robiliśmy wszystko co w naszej mocy by czerwcowa impreza była co najmniej tak samo dobra jak ta zaplanowana na marzec. Niestety... pomimo naszych starań, zanoszonych modłów do wszelkich bóstw, składania ofiar i tym podobnych działań, stan epidemii wywołany przez małe, chińskie, złośliwe coś ma się świetnie i pokrzyżował nam (i nie tylko nam jak wieść niesie) wszystkie plany. W chwili obecnej po prostu nie jest możliwe zorganizowanie Targów.

Dlatego musieliśmy podjąć kilka naprawdę trudnych decyzji...

Po pierwsze - przekładamy tegoroczną wiosenną edycję na rok 2021. A dokładniej na weekend 20/21 marca 2021. Nie chcemy tracić z Wami kontaktu i dlatego zmieniliśmy nazwę i termin wydarzenia na Facebooku.

Po drugie - na weekend 28/29 listopada zaplanowaliśmy dla Was jesienne Targi - tak byście mogli zrobić odpowiednio fantastyczne zakupy przed Świętami oraz uwaga, uwaga, świętować z nami pięciolecie naszej imprezy :) Bądźcie czujni - odpowiednie wydarzenie pojawi się już wkrótce :)

Po trzecie - przygotowaliśmy odpowiednią na obecne czasy wersję syrenki i już teraz możecie ją obejrzeć na naszym profilu Facebookowym. Wkrótce damy Wam także możliwość zamówienia z nią gadżetów :)

❗UWAGA ❗

Wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność w nowym terminie. Naturalnie jeśli nie będziecie mogli pojawić się w nim na Targach to zwrócimy Wasze pieniądze - prosimy o kontakt przez e-mail w odpowiedzi na potwierdzenia zamówień jakie otrzymaliście. Natomiast wszystkie dotychczas wykupione, opłacone i niewycofane wejściówki przy odbiorze otrzymają od nas dodatkowy mały bonus :)

Pozdrawiamy i pamiętajcie by trzymać się zasad #ZostanwDomu

Wasze
Targi Fantastyki

Zapraszamy na #NajbardziejFantastycznyJarmark tej wiosny :)
 
Dającą nadzieję porę roku powitamy w fantastycznym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zlokalizowanym w samym centrum Warszawy.

Czekają na Was:
 
- Celtycki koncert na powitanie Wiosny
- Emocjonujący pokaz Rock Dance Theatre
- Spotkania z Fantastycznymi Gośćmi

Ponadto setka Fantastycznych Wystawców zaprasza po:

 
- książki,
- gadżety,
- biżuterię,
- kosmetyki,
- zabawki,
- ubrania,
- akcesoria wszelkiego rodzaju i rozmiaru,
- inne cuda z drewna, skóry, filcu, metalu, szkła i nie wiadomo czego jeszcze :)

Wszystko to oczywiście związane z szeroko rozumianą fantastyką. Na naszym Jarmarku coś dla siebie znajdzie zarówno fan Mangi i Anime, jak i Hard S-F :)

Nie ma lepszej okazji by powitać Wiosnę niż właśnie na Jarmarku, nie ma też lepszej okazji niż Jarmark by przekonać się, że fantastyka niejedno ma imię :)
 

Do zobaczenia!