Grafiki

Gorsety

Wegańskie Kosmetyki 

Fantastyczne Kartki

Filcowe Zwierzaki

Akcesoria Skórzane

Książki

Gry Planszowe

Bąbelkowa Herbata

Syryjskie Słodycze

Obozy Fabularne

Gadżety z koralików

Podręczniki do RPG

Gry Planszowe 

Gadżety z Pusheenem

Ekologiczne Koszulki

Introligatornia

Biżuteria i Akcesoria

Nakrycia Głowy

Biżuteria i Dodatki

Biżuteria i Dodatki

Antykwariat

Ręcznie Malowane Cuda

Obozy Młodzieżowe

Oryginalne Torby

Instrumenty Piśmiennicze

Tatuaże Henną

Kolorowe Soczewki

Gry Planszowe

Kościana Biżuteria

Wydawca Książek i Gier

Azjatyckie Słodycze

Biżuteria

Wydawnictwo Literackie

Biżuteria i Dodatki

... i kilkudziesięciu Fantastycznych Wystawców, którzy pomogą Ci uzupełnić Twój ekwipunek :).

Grafiki i Gadżety

Torby i plecaki 

Gry Planszowe

Grafiki

Modele z Metalu

 Gry Planszowe

Gry Planszowe 

Grafiki

Grafiki i Tatuaże 

Plakaty 

Jeśli wybrałeś dojazd na Targi samochodem to niestety musisz uzbroić się w cierpliwość podczas parkowania lub skorzystać z podziemnego parkingu pod budynkiem CEDET (to dawny "Smyk" na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich i Kruczej). Jest on oddalony od nas zaledwie o 120 metrów, a dysponuje ogólnodostępnym podziemnym parkingiem (w weekend godzina postoju kosztuje ok. 4 zł).

Jest to przepiękny, pięciokondygnacyjny budynek mieszczący się tuż przy skrzyżowaniu ulic Brackiej, Szpitalnej i Zgoda z popularnym warszawskim deptakiem na ulicy Chmielnej. Dzięki temu dojedziesz do nas niemal każdym możliwym środkiem komunikacji publicznej.

 

Jesteśmy:

 

15 minut spacerem od Dworca Centralnego;

• 13 minut od Stacji PKP Warszawa Śródmieście;

8 minut od stacji metra Centrum i mniej więcej tyle samo od stacji metro Świętokrzyska;

• 5 minut od przystanku autobusowego Centrum i mniej więcej tyle samo od Ronda De Gaulle'a (lub Ronda z Palmą - jak kto woli);

• 3 minuty od tramwajów zatrzymujących się w Alejach Jerozolimskich przy ulicy Kruczej.

 

Zresztą możesz sprawdzić sam na: 

Jesteś jesteś spoza Warszawy i boisz się, że nie trafisz to nie musisz :). Targi Fantastyki organizowane są samym centrum Warszawy, a dokładnie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy.

Fantastyczni Patroni

Podczas wiosennej edycji targów, odwiedzi nas 14 Fantastycznych Pisarzy...

Zostań Helperem

Zdobądź Bilet

Zostań Wystawcą

Zakątek Autorów

Przejdź do wydarzenia

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook'u i śledź na bieżąco, kto jeszcze pojawi się w Zakątku Autorów.

Jarosław Grzędowicz

Maja Lidia Kossakowska 

Maciej Lewandowski

Arkady Saulski

Martyna Raduchowska

Aleksandra Janusz

Marta Kisiel

Marcin Sergiusz Przybyłek

Robert M. Wegner

Strefa Gastronomiczna

Strefa Relaksu

Składanki z Dorigami

Koncert

Wystawa Fantastycznych Grafik

Podziemna Kantyna z bardzo odległej galaktyki

Fantastyczne Premiery

Zakątek Autorów

X

Właściwie tu nazwa mówi sama za siebie. To takie miejsce na terenie Targów (zwyczajowo ulokowane na parterze) gdzie możecie zjeść coś fantastycznie smacznego, wypić kawę, spróbować słodyczy, odsapnąć, porozmawiać ze znajomymi, a po zebraniu drużyny wyruszyć w dalszą drogę.

Strefa Gastronomiczna

X

Pojawiła się znienacka całkiem niedawno. Została błyskawicznie zaanektowana i wchłonięta w materię imprezy. To takie niezwykłe miejsce na Targach gdzie, na fantastycznie miękkich, wygodnych pufach, możecie chwilę odpocząć i nacieszyć się zebranymi łupami by, po chwili, kontynuować polowanie :)

Strefa Relaksu

Dorigami to inicjatywa artystyczna powstała w 2012 roku. Ich pasją jest japońska sztuka – origami. Pomysł narodził się w głowie Dominika i szybko ze zwykłego hobby stał się sposobem na życie.

X

To już stały punkt na mapie Targów cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem Fantastycznych Uczestników. Strefa Dorigami to miejsce gdzie duzi i mali mogą razem, wspólnie, pod okiem doświadczonych składaczy oddać się trudnej, ale dającej dużo radości, sztuce składania papieru w fantastyczne cudeńka :).

Składanki z Dorigami

Targi ponownie wracają w okolice Dnia Świętego Patryka, a to oznacza, że pod koniec pierwszego dnia imprezy na naszej Scenie Pod Witrażami nie może zabraknąć akcentu muzycznego. Tym razem wystąpi przed Wami Paweł Szymiczek i Tommy Daktors w duecie Ceili.

 

 

Grana przez nich muzyka łączy brzmienia i melodie folkowe z nowoczesnymi aranżacjami, improwizacją oraz utworami autorskimi.

Ceili to wybuchowa mieszanka ekspresyjnej, tradycyjnej muzyki irlandzkiej, szkockiej, bretońskiej i galickiej z kompozycjami współczesnymi utrzymanymi w charakterze utworów celtyckich.

Zespół używa oryginalnego, szerokiego instrumentarium dzięki czemu koncert staje się widowiskiem wprowadzającym słuchacza w bogaty świat celtyckich, muzycznych barw.

 

 

X

Koncert

X

To takie miejsce na Targach, które poświęcamy fantastycznej twórczości wizualnej. Cieszyły już oko zdjęcia Anny Marii Bieleckiej, obrazy Małgosi Bańkowskiej oraz prace Amadi Visuals i Glow Of Darkness. Tym razem miejsce to oddajemy we władanie fantastycznym grafikom Anny Marii :)

Artystka ta zadebiutowała w 1993 roku indywidualną wystawą malarstwa inspirowanego literaturą J.R.R. Tolkiena, rok później "fantastyczny dorobek" powiększył się o kolejne prace. Do obrazów tolkienowskich powróciła w 2004 roku wystawą "Gdzie złoty Las". A następnie w kolejnych latach sięgnęła po mitologię w wystawach poświęconych aniołom i innym pośrednikom między bogami a ludźmi (Posłańcy, Świątynie Życia, Między Niebem a Ziemią).

Pracuje w różnych technikach przygotowując prace zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Z powodzeniem łączy fantastykę z realizmem, czerpiąc z magii, starych wierzeń, mitologii i religii.

 

Wystawa Fantastycznych Grafik

X

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy jako budynek ze wszech miar historyczny posiada "na wyposażeniu" własne podziemia. Na każdą edycję Targów staramy się sprowadzić do tychże podziemi jakiś inny, związany z fantastyką, klimat.

 

Byli już Nocarze i Renegaci pokazujący jak to jest ratować Brata Krwi w symulacji pola walki, Stalkerzy pokazali życie w Zonie, a tym razem zapraszamy do baru... wprost z legendarnego Mos Eisley. Na naszą imprezę przybędzie mianowicie jedyna w swoim rodzaju, przepełniona muzyką, barwą i niepowtarzalnym klimatem - Kantyna.

 

Chwilowo z racji pewnych perturbacji z Imperium przeniesiona do podziemi, ale nadal niezwykła :).

 

Ciekawskich zapraszamy na fanpage Cantina Projekt, oraz polskiego oddziału Legionu 501st:

Podziemna Kantyna z bardzo odległej galaktyki

 

 

To niespodzianka

- musisz jeszcze chwilę poczekać ;)

 

 

To niespodzianka

- musisz jeszcze chwilę poczekać ;)

X

To takie miłe wydarzenia, które następują po tym kiedy to autor napisał, wydawnictwo zredagowało, oprawiło i wydało a czytelnik wreszcie może położyć łapę, mackę, czułki czy cokolwiek na nowej książce i się nią nacieszyć.

 

Z tej okazji odbywa się mniej lub bardziej huczna feta na cześć autora i dzieła jego, oraz wszystkich którzy przyłożyli kończynę, mackę lub cokolwiek do jego powstania :)

 

Już niedługo znajdziesz poniżej informację z kim będziemy świętować na wiosnę :).

Fantastyczne Premiery

X

To takie magiczne miejsce gdzie możesz spotkać się z naszymi Fantastycznymi Gośćmi, posłuchać co opowiedzą o swojej pracy, książkach, zainteresowaniach, zdobyć autograf, a być może nawet odpowiedzi na nurtujące Cię pytania :)

 

To także świetna okazja by po prostu pokazać im, że doceniamy ich twórczość.
Lista Fantastycznych Gości edycji dostępna jest tutaj.

Zakątek Autorów

Zapraszamy na edycje wiosenną:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

ul. Bracka 25, 00-021 Warszawa

16-17 marca 2019

Bilety

Od fanów dla fanów

Warszawskie Targi Fantastyki