Zapraszamy na następną edycję:

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

ul. Bracka 25, 00-021 Warszawa

10 - 11 września 2022

Znajdziesz nas również na:

Regulaminy

Zostań Wystawcą

Bilety

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień 2018

Jesień 2017

Porzucił prestiżową karierę naukową i zajął się pisaniem książek. Już po kilku latach zdobył uznanie miliona Polaków czytających Achaję z wypiekami na twarzach.

 

Zaczynał w czasach głębokiego socjalizmu kiedy googla zastępowały papierowe encyklopedie, a powieści pisało się… długopisem. Na full time przeszedł dopiero wraz z nowym tysiącleciem. Komputeryzacja sprawiła, że wyprodukował znaczne ilości książek, które ustawione grzbietami zajmują na półce półtora metra bieżącego. Niektóre stały się popularne. Zapytany o to kto pierwszy odkrył u niego literacki talent odpowiada szczerze: jak dotąd nikt. W nowoczesnym starciu nie liczą się snajperzy tylko siła ognia.

 

Z wykształcenia jest architektem. Widzi i myśli obrazami. Podgląda, słucha i rozmawia dla przyjemności. Lubi fotografować puste miejsca. Sam jest dla siebie pracownikiem, szefem i przewodniczącym komitetu strajkowego. Nieustannie prowokuje czytelników i recenzentów swoim podejściem do sztuki pisania. Mówi, że cierpi na przymus tworzenia.

 

Jego bohaterowie żyją własnym życiem – sami wybierają gatunek i formę opowieści, dzięki czemu, z niezrozumiałych dla siebie powodów, autor otrzymał wór nagród od czytelników - między innymi: 2 Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla, 5 Sfinksów i 2 Nautilusy..

 

Cykl „Achaja” to także jedna z najbardziej kasowych serii w polskiej literaturze. To dzięki tym książkom pisarz może realizować swoje najśmielsze marzenia o egzotycznych podróżach i otaczać się ulubionymi gadżetami.

 

W swoich książkach ceni kobiecość. Nawet w filigranowej postaci dostrzega siłę, która go pasjonuje. Ale to nie oznacza, że ma dla niej litość.

 

Pisarz ma w sobie coś z hazardzisty – ale uwaga – jeśli zaczyna grę, to żeby wygrać.

 

Fot.: Monika Ziemiańska

 

Fantastyczny Gość edycji:

Andrzej Ziemiański

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i licencjat grafiki na gdańskiej ASP (specjalność: grafika projektowa).
 

W dzieciństwie marzyła o rysowaniu komiksów. Dzięki konkursowi literackiemu w rodzinnym Olsztynie odkryła radość z pisania. Wierna konwencji fantasy, tworzy opowieści we własnym uniwersum: Avaroth. Trylogia „Patrycjuszka”, której kolejne tomy pojawią się wkrótce, jest jej debiutem, a zarazem zwieńczeniem marzenia o samodzielnym wydaniu książki jako maksymalnie autorskiego projektu: od tekstu po opracowanie graficzne. Miłośniczka prac manualnych, smacznej kawy, rodzinnych wędrówek oraz, oczywiście, żmijuna...

Karolina Żuk-Wieczorkiewicz

Projektant - Ilustrator - UX Designer - Superbohater

Człowiek renesansu, kierowany niegasnącą ciekawością zgłębia tajemnice nauki, sztuki i działania świata. Na co dzień UX designer, po godzinach wykonuje nieszablonowe zlecenia graficzne i kreatywne projekty wzornicze. Pasjonat filmów, historii, sztuki komiksowej i komercyjnej popkultury. Twórca polskiego bohatera Nieustraszonego Szpaka.

Ułamek jego działalności do obejrzenia na pickador.pl

 

Fantastyczny Gość edycji:

Damian "Pickador" Zajko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień 2018

Urodzona 4 lipca 1983 roku w Lublinie - pisarka, autorka fantastyki. Absolwentka socjologii na UMCS w Lublinie, Coachingu w Biznesie, w Wyższej Szkole Biznesu i Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

 

Zwierz biurowy, HaeRka i behapówka; tłumaczka nieaktywna, pisarka reaktywowana – jak sama o sobie mówi. Ma jednego męża i kolekcję 75 smoków (chwilowo 75, bo cały czas się mnożą), jest zadeklarowaną wielbicielką psów, co u autorów fantastyki jest swego rodzaju ewenementem.Zadebiutowała w internetowym magazynie Esensja opowiadaniem "Bardzo Czarna Dziura", i "na papierze" opowiadaniem "Wielka Wyprawa Małej Żaby", które ukazało się w magazynie Science Fiction.

 

Pierwsza powieść Mileny Wójtowicz "Podatek" została wydana w 2005 roku. Kolejne powieści opublikowała rok po roku: "Wrota" w 2006, "Załatwiaczka" w 2007, "Wrota 2" w 2008. Autorka zdobyła serca fanów lekkim stylem, poczuciem humoru i dość przewrotnym traktowaniem stereotypów.

 

Fot.: Robert A. Mason

 

Fantastyczny Gość edycji:

Milena Wójtowicz

Absolwent Szkoły Muzycznej i Technikum Mechanicznego.

Wielbiciel gier komputerowych i anime, z których czerpie pełnymi garściami w tworzeniu swojego własnego świata postapo.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Zima 2021

Jesień 2019

 

 

 

 

Z RPG związany od 30 lat, z czego 27 poświęcił na Zew Cthulhu. Autor dziesiątek poradników i przygód do tego systemu. Pisał do Magii i Miecza, a także magazynów Portal i Gozoku oraz serwisu Nowa Gildia. Był pomysłodawcą pierwszej (i jak dotąd jedynej) antologii polskich opowiadań lovecraftowskich – Przejścia. Pracował także nad redakcją zbioru opowiadań Augusta Derletha Maska Cthulhu.
 

Jest redaktorem naczelnym Black Monk Games i kieruje polską linią wydawniczą 7. edycji Zewu Cthulhu, tłumaczem (m.in. Czarny jak węgiel, Papierkowa robota, Martwa planeta, Maski Nyarlathotepa i Wielki grymuar magii mitów Cthulhu) oraz autorem i współautorem scenariuszy do 7. edycji Zewu Cthulhu – W cieniu świateł, Do góry nogami, Babie lato, Pełzająca kontrrewolucja, Z zimną krwią, Noc zagłady, Krakowska enigma oraz Tajemnica czarnego sarkofagu, który znalazł się w polskim Starterze do Zewu Cthulhu promującym kampanię Maski Nyarlathotepa. Napisał kampanię Dwie z tysiąca łączącą wieloletnią miłość do gier fabularnych, twórczości Lovecrafta i Egiptu. Jest także współautorem podręcznika Mity wojny, opisującego mity Cthulhu w czasach II wojny światowej na terenach okupowanej Polski.


Jest autorem prowadzonego od jesieni 2019 r. cyklu cotygodniowych, niedzielnych pogadanek (obecnie cykl liczy ponad 125 odcinków) na polskiej grupie Badaczy Tajemnic na Facebooku. Powiadają, że już dawno stracił całą poczytalność i jest jednym z awatarów Wielkich Przedwiecznych.

 

Jesień 2019

 

 

 

 

Jest wiedźmą – i to nie plotka. Pochodzi z tradycyjnego regionu pełnego tuneli i podziemi. Ma w żyłach śląską krew z domieszką węgla – urodziła się w mrocznym Sosnowcu (i przetrwała), tylko po to, by przez kolejne lata tułać się z rodziną po Polsce. Jak twierdzi to dlatego, że znacznie przyjemniej jest szukać nowych dróg do szczęścia, niż przekroczyć ostatecznie metę.

 

Skończyła studia filozoficzne na UKSW. Jest współautorką pierwszej polskiej antologii hiphopowej wydanej przez Narodowe Centrum Kultury. Przez wiele lat pracowała w gazetach i czasopismach przepytując setki znanych artystów i innych utalentowanych ludzi.

 

Współpracowała m.in. z Życiem Warszawy, Machiną, Przekrojem, National Geographic Traveler. Pisuje reportaże z kraju i ze świata. W wolnym czasie szlaja się po pustostanach, bunkrach i poligonach. Zawsze znajdzie sobie jakiś miły schron, nawet na paskudnie słonecznej Malcie.

 

Chciała być kierowcą Kołowego Transportera Opancerzonego Rosomak, ale została autorką książek postapo, co czyni każdy kolejny dzień lepszym (bez użycia kałasznikowa).

 

Fantastyczny Gość edycji:

Wiosna 2019

Jesień 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mąż wspaniałej kobiety, ojciec dwu ślicznych, inteligentnych i złośliwych bestii, które nazywa córkami. 

 

Hobbystycznie czyta książki - najróżniejsze, ogląda filmy - również różne, od fantastyki, poprzez kryminały, filmy psychologiczne po anime, a przede wszystkim pisze:).

 

Ale pisanie to hobby, ciekawe, interesujące i takie, któremu oddaje się z duża przyjemnością bo rodzinę utrzymuje z pracy pozaliterackiej.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Z wykształcenia tłumacz języka angielskiego oraz scenopisarz.

Debiutował w 2013 roku „Infekcją”, zasypując stolicę Polski hordami nieumarłych. W jego dorobku jest też jej kontynuacja „Infekcja. Exodus” (2016), a także dwie inne powieści: „Siódma dusza” (2015) i „Przedwieczny zew” (2020).

Wyszarpywane dobie resztki czasu poświęca na wspinanie, gry fabularne i planszowe oraz wędrówki po lasach z żoną i wiernym, kompaktowym burkiem. Pasjonat tatuażu i ciężkiej muzyki, która towarzyszy mu praktycznie zawsze podczas pisania.

 

 

Rocznik 1989. Pisarka, blogerka, marketingowiec. Zadebiutowała powieścią "Pieśń o Warszawie" (2019).W latach 2013 – 2020 szefowała Działowi Literatura w Post-Apokalipsa Polska, największym europejskim serwisie poświęconym post apokalipsie. Publikowała w Dwumiesięczniku Fantastycznym Fantom i Nowej Fantastyce.

Od 2012 r. prowadzi blog Nerd Kobieta. Opublikowała na nim niemal 300 artykułów i wywiadów z ludźmi kultury. Patronka medialna przeszło 100 książek, płyt i wydarzeń fantastycznych. Doświadczona prelegentka i panelistka - przeprowadziła ponad 120h wykładów na temat fantastyki, w tym post apokalipsy, fantastyki miejskiej i marketingu w branży wydawniczej.

Gość wielu konwentów i bibliotek.Laureatka nagrody literackiej JaSkier 2019 i JaSkier 2021.Odgrywała rolę goblina Mordeczki w „Niezwykłych przygodach Fydlyp i Gusa” (dostępne na Spotify i YouTube).Z zawodu specjalistka ds. marketingu i PR. Zajmuje się przede wszystkim marketingiem w branży wydawniczej i content marketingiem, o czym pisze w poradniku dla autorów „Zawód: Pisarz. Jak zarabiać WIĘCEJ na swoich książkach. Poradnik dla debiutantów i zaawansowanych”.

Prywatnie włóczykij, pasjonatka urbexu i freestyle iceskatingu.Sercem związana z warszawską Pragą Północ.

 

 

Fantastyczny Gość edycji:

Jesień 2015

 

 

 

 

Urodzony 13 maja 1965, jeden z twórców gry fabularnej Kryształy Czasu, opublikowanej na łamach czasopisma Magia i Miecz.

 

Niegdyś przedstawiciel Target Games (wydawca takich gier jak Warzone czy Chronopia). Obecnie zajmuje się głównie rozpowszechnianiem takich gier jak Warhammer, Warhammer 40,000.

 

Żonaty, ma dwóch synów.

 

W roku 2014 zapoczątkował autorską powieść opartą o świat Kryształów Czasu. Saga została zaplanowana na 13 tomów (26 części) pod wspólnym tytułem – Saga o Katanie.

 

Źródło: Wikipedia

 

Fantastyczny Gość edycji:

Artur Szyndler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesień 2017

Urodzony w 1962. Pierwsze teksty (magazyn “Fikcje”) i tłumaczenia (m.in. dla Iskier i “Fantastyki”) opublikował w połowie lat osiemdziesiątych.

 

Przez kolejne dziesięć lat wydawał czasopisma dla branży filmowej, następnie przerzucił się na gry komputerowe, by w 2001 roku wrócić do korzeni i stworzyć “Science Fiction”, ukazujący się nieprzerwanie przez jedenaście lat magazyn literacki, na którego łamach zadebiutowała większość znaczących pisarzy ostatniego pokolenia.Twórca portalu www.fantastykapolska.pl. Napisał kilkanaście powieści i niemal dwadzieścia opowiadań, przetłumaczył ponad osiemdziesiąt książek, odpowiadał za spolszczenie jedenastu gier komputerowych.

 

Jego książka „Metro2033: Otchłań” została przetłumaczona na język rosyjski, a cykl „Pola dawno zapomnianych bitew” na język angielski.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Od siódmego roku życia wierzyła w to, że pisane jest jej być muzykiem, ale pewnego dnia postanowiła sprzeciwić się powołaniu. Porzuciła studia w Konserwatorium Muzycznym we Francji, gdzie kształciła się w zakresie gry na saksofonie. Po powrocie do Polski studiowała nauczanie języków obcych oraz psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.
 

Mniej więcej w ćwierćwieczu swojej egzystencji postanowiła, że zacznie pisać fantastykę i uparcie przekuwa marzenia w czyny. W czerwcu 2021 roku debiutowała książką "Droga do Wyraju", co utwierdziło ją w przekonaniu, że los trzeba brać we własne ręce.


Przez ostatnie lata nauczała języka Moliera, obecnie jednak bardzo skutecznie oszukuje przeznaczenie i pracuje jako narrative designer przy tworzeniu gry komputerowej.


Książkoholiczka, kawoszka, mistrzyni prokrastynacji ze skłonnością do zachwycania się kotami i powoływania do życia ceramicznych kubków.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Zima 2021

"Wychowanie Ani to była czasem jazda bez trzymanki."
 

Te słowa mamy autorki może i nie mówią o niej wszystkiego, ale na pewno całkiem sporo.


W czasach wszechobecnej specjalizacji stawiała na różnorodność i wszechstronność. Jeśli coś ją interesuje – robi to.


Każda gałąź sztuki jest jej bliska na swój sposób. Ma wykształcenie plastyczne, dużo pracuje z muzyką, a odkąd pamięta, także pisze.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Zima 2021

Jarmark 2021

Urodzona w 1997 roku w Warszawie. Studiuje na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Orientalistyki, na kierunku Studium Europy Wschodniej.

Pasjonatka literatury i sztuki. Od dzieciństwa wymyśla różne historie; pisze opowiadania i powieści odkąd nauczyła się pisać. Poza tym hobbistycznie zajmuje się również malarstwem i rysunkiem oraz podróżuje – odwiedziła kilka krajów w Europie, Azji i Ameryce. Wyjazdy stanowią dla niej źródło inspiracji podobnie jak grono jej zwierzaków – adoptowany ze schroniska pies, dwa króliki i Lissachatina fulica, czyli wielki ślimak afrykański.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Jarmark 2021

Archeolog z wykształcenia, redaktor, recenzent i dziennikarz z zawodu. Krótką formą debiutowała w magazynie „Fahrenheit” w 2010 roku. Jej teksty pojawiały się między innymi w „Esensji”, „Creatio Fantastica”, „Fantomie”, „Świcie ebooków”, „Fantazmatach”, „Silmarisie” i „Szortalu”. Kilkakrotnie wyróżniona w konkursach Świetlnego Pióra. W 2017 roku dwukrotnie nominowana do nagrody imienia Janusza A. Zajdla w kategorii opowiadanie. Nagrodzona pierwszym miejscem w antologii „Na nocnej zmianie” w wydawnictwie Fabryka Słów. W 2019 roku debiutowała książką „Słowodzicielka” w Wydawnictwie Dolnośląskim. Pozycja dostała m.in. tytuł Książki Roku 2019 serwisu Granice.pl w kategorii fantastyka – nagroda internautów oraz nominację do nagrody imienia Janusza A. Zajdla w kategorii powieści. Zagorzała fanka kawy w każdych ilościach i wolno żyjących ptaków. .

 

Fantastyczny Gość edycji:

Pisarz z zawodu i z zamiłowania. Twórca komiksów. Szef i założyciel Wydawnictwa K2A. Z wykształcenia filozof.Debiutował w 2006 roku w pokonkursowej antologii Otwockiego Konkursu Literackiego. Laureat wielu nagród literackich. Zdobył m.in.: laur publiczności w Konkursie Śródmiejskiego Domu Kultury w Warszawie imienia Jana Marii Sieniawskiego i nagrodę w konkursie na scenariusz shortu komiksowego o polskim super-bohaterze Incognito.

Publikował w antologiach „Ostatni Dzień Pary II”, „Złoczyńcy w Uzdrowisku 2” oraz na łamach portalu Fahrenheit. Jako scenarzysta debiutował w roku 2016 w SuperHero Magazyn. Napisał również scenariusz do etiudy „Siódme Piętro” zrealizowanej w ramach 48 Hours Film Project.

W 2019 roku ukazał się pierwszy z pięciu zeszytów komiksu „Dzikuski”, do którego opracował uniwersum, napisał scenariusz i do dziś sprawuje nad nim opiekę artystyczną.

Prywatnie miłośnik nakryć głowy i okularów (nie tylko przeciwsłonecznych), grajek amator oraz kiepski tancerz.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Urodzony 20 lutego 1987 roku w Gdyni. Absolwent stosunków międzynarodowych na Akademii Marynarki Wojennej. Dziennikarz "Gazety Bankowej", członek zespołu redakcyjnego oraz wydawca portalu wGospodarce.pl.

Debiutował w 2010 roku w "Nowej Fantastyce" opowiadaniem "Dzieci Syberyjskie".

Na kilka lat porzucił działalność pisarską, by powrócić w powieściach "Czarna kolonia" (2016) i Wilk (2016).

W 2017 roku wyda≥ swoje opowiadanie w antologii "Ostatni dzień pary 2". Jego opowiadanie "Husarze Śmierci" zdobyło drugą nagrodę w konkursie Stwórz Swoją Historie. Opowiadanie "Księga Ostrzy" zajęło także drugie miejsce w konkursie Dylematy Singielki.
W dzieciństwie chciał byś archeologiem, potem filmowcem, ostatecznie odnalazł się w tworzeniu literatury, bo jak sam mówi "dla literatury wystarczy tylko kartka i długopis".

Zapytany o swoich literackich idoli wymienia jednym tchem Rafała Dębskiego, Feliksa Kresa, Georga R.R. Martina, Mirosława Żambocha i Mario Puzo.

Jak sam mówi, nie potrafi nie wymyślać stale nowych historii. Nieustanne tworzenie scenariuszy to jego największe uzależnienie.

Najbardziej lubi spacery i długie rozmowy z żoną oraz rozgrywki Warhammera. Doskonale sprawdza się jako kura domowa, chociaż od dzieciństwa walczy z kapciami, które uznaje za element systemu domowej opresji.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Wiosna 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna 2018

Urodzony 1956 – polski wydawca, działacz fandomu, autor komiksów.

 

W 1982 został jednym z współzałożycieli miesięcznika „Fantastyka”, najpierw jako kierownik działu literatury zagranicznej, następnie zastępca redaktora naczelnego. W latach 80. redaktor naczelny magazynu „Komiks-Fantastyka”, potem w wydawnictwach „Orbita” i „Korona”. Na przełomie lat 90. redaktor magazynu komiksowego „CDN”.

 

Obecnie kieruje wydawnictwem Mag, które początkowo wydawało takie magazyny jak „Magia i Miecz” i „Fenix” oraz wprowadziło na polski rynek wiele produkcji RPG.Twórca wraz z Maciejem Parowskim i Bogusławem Polchem serii Funky Koval, w której jest pierwowzorem jednego z bohaterów - Roddy`ego.

 

Działacz OKMFiSF oraz Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki.

 

W 2007 na uroczystości Z okazji 25-lecia pisma „Fantastyka” został odznaczony przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego Kazimierza Michała Ujazdowskiego Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

 

Fantastyczny Gość edycji:

Jacek Rodek

Jarmark 2021

Bloger, recenzent, muzyk, a przede wszystkim wielki pasjonat motywu żywych trupów w popkulturze. Kolekcjoner wszystkiego, co z tym związane – od książek i komiksów, poprzez filmy, gry, figurki, na “dziwnych rzeczach” kończąc 😉

Założyciel iminfected.pl – największego portalu o zombie w Polsce. Z zawodu krupier w kasynie, który nie boi się niczego, co dziwne i niekonwencjonalne. Prywatnie basista i perkusista grający muzykę zbyt ciężką dla większości społeczeństwa oraz czciciel swoich dwóch wyjątkowych kotów.

 

 

 

 

Fantastyczny Gość edycji:

Łukasz Rzadkowski

Jarmark 2021

Autorka powieści obyczajowo-historycznych i fantastycznych. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie.

Przygodę z pisaniem rozpoczęła opowiadaniem opublikowanym w 2012 roku na łamach miesięcznika „Science Fiction, Fantasy i Horror”. Jej debiutancka powieść „SeeIT” otrzymała dwie nominacje w roku 2019: do nagrody fandomu im. Janusza A. Zajdla oraz w plebiscycie Lubimy czytać, w kategorii SF.

Powieści obyczajowe autorki dwukrotnie wygrywały tytuł „Książki roku” w konkursie portalu Granice.pl.

Od lat związana z portalem Fahrenheit, gdzie pełni funkcję zastępczyni redaktora naczelnego. Pasjonatka fotografii i historii Warszawy.

 

 

 

Fantastyczny Gość edycji:

Jagna Rolska

Autor powieści fantasy „Pasowanie”, która otwiera cykl „Obrońcy Ahury”.

Prawie podróżnik, prawie pisarz, prawie bard ale z duszą błazna.

Założyciel pierwszej w Polsce księgarni internetowej wyłącznie dla autorów samodzielnie ogarniających literacki chaos – Samowydawcy.pl

 

 

 

Fantastyczny Gość edycji:

Mateusz R. M. Rogalski

Jesień 2019

Wiosna 2019

Jesień 2018

Wiosna 2018

Rocznik ‘87, wrocławianka z urodzenia i sentymentu, warszawianka z zamieszkania i zaskoczenia. Absolwentka psychologii i kryminologii (Aberystwyth University), neurobiologii poznawczej (University of York) oraz psychologii śledczej (Uniwersytet SWPS). Z zapałem zgłębia tajniki ludzkiego mózgu oraz profilowania osób zaginionych i nieznanych sprawców zbrodni.

 

Debiutowała opowiadaniem "Cała Prawda o PPM" w antologii Kochali się, że strach (2007), a swoje studencko-emigracyjne przygody z fantastycznym twistem opisała w opowiadaniu "Shade", w antologii Nawiedziny (2009). Autorka dwóch książek z gatunku urban fantasy: Szamanka od umarlaków (2011) i Demon Luster (2014), cyberpunkowego kryminału Łzy Mai (2015) wyróżnionego Nagrodą Literacką Kwazar za wartości naukowe w literaturze science fiction (2016), oraz cyberpunkowego thrillera psychologicznego Spektrum (październik 2018).

 

W latach 2016-2018 pracowała w studiu CD PROJEKT RED jako scenarzystka przy grze Cyberpunk 2077.

 

W 2019 ukaże się jej najnowsza powieść - Fałszywy Pieśniarz, kontynuacja Szamanki Od Umarlaków i Demona Luster.

 

Fot.: Malwina Musialska

 

Fantastyczny Gość edycji:

Jesień 2019

Wiosna 2019

Jesień 2018

Wiosna 2018

Pisarz i lekarz weterynarii. Za powieść "Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli" otrzymał Nagrodę im. Janusza A. Zajdla, Nagrodę Nike, Nagrodę im. Jerzego Żuławskiego, Śląkfę, Nagrodę Nowej Fantastyki oraz European Science Fiction Society Award w kategorii Best Written Work of Fiction.

Na co dzień stara się być nudnym człowiekiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od fanów dla fanów

Warszawskie Targi Fantastyki

1

2

3

4

B

C

D

F

G

H

K

L

Ł

M

N

O

P

R

S

W

Z